ANTİSPAM

ANTİSPAM

Antispam Hizmeti

    Webofisi hizmeti ile mail adresinize gönderilen mesajları %98 doğruluk derecesinde filtre edip, istenmeyen reklam maillerinden kurtulabilirsiniz. Webofisi Antispam sistemi her mail hesabına özel bir web arayüzü ile spam filtresine takılan maillerinizi görebilme ve kullanıcı bazlı filtreleme oluşturma imkanı sağlar. Bu arayüz sayesinde filtreye takılmış olan herhangi bir mesajı serbest bırakarak mail kutunuza gelmesini sağlayabilirsiniz.

Mail Yedekliliği

    Webofisi Antispam hizmeti için çalışan filtreleme sistemi, bulut alt yapısı üzerine kurulu birden fazla lokasyon üzerinde çalışmaktadır. Filtre sisteminin kesintisiz çalışmasını sağlamak amacıyla, sistem hem donanımsal, yazılımsal ve şehir lokasyonu olarak birbirinden bağımsız çalışan sistemler olarak tasarlanmıştır.


Sistem Yedekliliği

Webofisi Antispam hizmeti, hali hazırda çalışan bir mail sistemi olan kişi ve kurumlar içinde sistem yedekliliği sağlayan bir üründür. Webofisi Antispam sistemi kullanmanız durumunda mevcut mail sisteminizin çalışması dursa bile, Webofisi Antispam sistemi gelen maillerinizi almaya ve depolamaya devam eder. Mevcut mail sisteminiz tekrar çalışmaya başladığında Webofisi Antispam sistemi biriken maillerinizi size iletir. Böylelikle mail sisteminiz geçiçi olarak dursa bile size gönderilen mailleri kaybetmezsiniz.


KAPAT BİZ SİZİ ARAYALIM?